+37061679661

Instapak. Kas tai?

Instapak - stipriausia apsauga brangiems ir trapiems daiktams.

Specialus pakavimo maišeliai, kuriu vidus užpildytas 2 komponentu putomis. Suaktyvinus šiu komponentu dalis, maišelis akimirksniu apgaubia pakuojama daikta bei užpildo tušcia dežutes ertme. Taupo sandeliavimo vieta. Paprastas naudojimas ir užtikrinta apsauga, tiesiog paimkite pirmini „Instapack“, suaktyvinkite ji ir dekite i pakuote, tokiu budu apsaugosite vertingus daiktus nuo sudužimo ar apgadinimo. Toks pakavimo budas – nauja technologija, leidžianti taupyti laika ir sanaudas, reikalingas transportuoti brangioms prekems dideliais atstumais. Veikimo principas yra pagristas išsipucianciomis ir sukietejanciomis putomis, o tai suteikia galimybe užpildyti visas pakuotes tušcias ertmes taip sumažinant pavoju pakenkti transportuojamai prekei. Imkite, paspauskite ir jusu preke jau supakuota. Lengva, greita ir patogu. Noredami apžiureti produkto veikimo principa, žiurekite žemiau pateikta vaizdine medžiaga.

Instapak maišeliai

 

 

Gaminio privalumai:

 

• Lengva naudoti – per minutę kiekvienas gali tapti pakavimo specialistu.

• Turi daug panaudojimo galimybių – pigiai ir efektyviai galima supakuoti bet kokio dydžio produktą.

• Greita - išsiskleidžia vos per keletą sekundžių.

• Užimantis mažai vietos – pakavimo medžiagų kiekis, prilygstantis kambariui, su su „Instapack“ telpa i vieną kartoninę dėžę.

• Naudingas – gali būti naudojamas kaip tik tuo metu, kai jo reikia, nepriklausomai nuo įmonės dydžio.

• Vartotojų pasitenkinimas – visi produktai su „Instapack“ pasieks jūsų vartotoją neapgadinti, supakuoti į profesionalią pakuotę.

 

Galimi įvairūs maišų dydžiai. Nerandate jums reikalingo dydžio ar ieškote specifinių pakuotės sprendimų?  Rašykite arba skambinkite mums tel. +370 616 79 661.

 Su „Instapack“ nepaprasti dalykai yra supakuojami paprastai.


Kraft maišeliai
Kraft maišeliai