+37061679661

Aibė kartoninių dėžių rūšių leidžia rinktis pagal vartotojo poreikį pakuoti. Norėdami išsirinkti teisingą pakavimo dėžės tipą, reikėtų žinoti prekės matmenis, kurią ruošiatės pakuoti.

Dažniausiai rinkoje prekės yra pakuojamos į FEFCO 0201 modelio kartonines dėžes. Jos yra kliijuojamos dviem lipnios juostos gabalėliais. Greitai surenkamos, lengvai išrenkamos ir perdirbamos.Tokio dydžio dėžę išsirinksite iš gausaus mūsų pagamintos produkcijos sandėlio, jeigu turite poreikį ypatingiems matmenis, kuriš nėra mūsų sandėliuose, ne bėda, mes jas jums pagaminsime per 3-5 darbo dienas.

Kitas populiarus dėžių tipas – greito uždarymo surenkamos dėžutės. Jas paprasta ir greita naudoti, nereikia papildomų priemonių joms surinkti. Šios dėžutės gali būti pagamintos pagal kliento pateiktus matmenis, tačiau joms gaminti reikalingas kirtiklis, kuris papildomai kainuoja. Dėl to mes siūlome platų šių dėžučiu sandėlio asortimentą, iš kurios išsirinks beveik kiekvienas klientas.

Norėdami pakuoti prekes ant mediniš ar kartoninių padėklų, siūlome išsirinkti vieną iš keleto tipų kartoninių palečių dėžių. Į jas supakuotos prekės saugiai bus transportuojamos visomis transporto rūšimis. Mes siūlome šias palečių dėžes.  Esant kliento poreikiui, galime pagaminti individualaus aukščio dėžes.

Jei perskaitėte šią informaciją, ir vis tiek nežinote kaip pakuoti savo produkciją, klauskite mūsų vadybininkų, jie tikrai jums padės. 


Kraft maišeliai
Kraft maišeliai