+37061679661
Visos mūsų parduotuvėje nupirktos prekės visoje Lietuvoje, išskyrus Neringą, pristatomos per siuntų tarnybą Omniva (5,21 eur /17.99 Lt) arba Omniva paštomatus (1,73 eur / 5.99 Lt) mokestis už siuntinį.
Jei pasirinkote siuntimą per Omniva paštomatą, tačiau siuntinio dydis yra didesnis nei 41 cm x 38 cm x 64 cm, tuomet taikomas 5,21 eur / 17.99 Lt mokestis ir siunta pristatoma per kurjerį nurodytu pristatymo adresu.
 
Gavę pranešimą apie įvykdytą apmokėjimą, mes išsiunčiame jūsų įsigytas prekes kurjeriniu paštu. Didžiuosiuose šalies miestuose prekės dažniausiai pristatomos kitą dieną, tačiau kartais tai gali užtrukti iki 2-3 darbo dienų. Kurjeris visuomet stengsis susisiekti su jumis telefonu ar žinutėmis ir suderinti patogiausią siuntos pristatymo laiką bei vietą.
 
Prekių pristatymas į Neringą gali užtrukti ilgiau ir kainuoja papildomai 17,38 eur / 60 Lt už siuntinį.
 
Svarbi informacija klientams:

Pakavimo priemonėmis ir dėžėmis prekiaujame tik elektroninėje parduotuvėje, todėl labai prašome Jums reikalingas prekes užsakyti el. parduotuvėje, jei kyla kokių neaiškumų, tada reikėtų kreiptis elektroniniu paštu ar telefonu.

Į Dotpack biurą atvykti užsisakyti dėžių galima tik iš anksto su vadybininku telefonu suderinus užsakymo detales, laiką ir datą.

 
 

Kraft maišeliai
Kraft maišeliai